Fizinių daiktų prekyba

Fizinių produktų prekyba internetu, dažnai vadinama e-prekyba. Tai yra verslo modelis, kuriame prekės parduodamos internetu. Tačiau šią veiklą galima vykdyti trimis skirtingais būdais : 

 1. Dropshipping – kai prekių nesandėliuojate, o susirandate tiekėją, kuris Jums gavus užsakymą – išsiunčia jį Jūsų klientui tiesiai į namus.
 2. Pusiau dropshipping (mano sugalvota) – kadangi mažai išskirtinių dropshipping tiekėjų, galima susirasti didmenininką, iš kurio užsakote ir jis pristato Jums į namus tik tada, kai iš Jūsų užsako klientas. Kai gaunate prekę – persiunčiate klientui.
 3. Prekių užsipirkimas – gana rizikingas būdas, nes negali žinoti (pradžioje), kurios prekės bus perkamiausios. Ypač jei yra skirtingi dydžiai ir spalvos + didelė investicija.

privalumai

Platus rinkos pasiekiamumas: internetas suteikia galimybę pasiekti milijonus vartotojų visame pasaulyje, todėl prekybą galite vykdyti ne tik Lietuvoje.

Mažesnės pradines išlaidos: pradėti prekybą internetu nereikia didelių pradinių investicijų. Jums reikia idėjos - tiekėjo - svetainės - reklamos. Reklama gali būti ir organinė : pvz.: TikTok video.

Skirtingi kanalai rinkodarai: internetas suteikia įvairių galimybių reklamuoti savo prekes, įskaitant socialinius tinklus, el. pašto rinkodarą, SEO (google paieškos optimizavimą) ir kt., kurie gali padėti pritraukti naujų klientų.

Galite laisviau valdyti savo laiką: susikūrus pilnai dropshipping veikiančią parduotuvę, Jūs neturėsite sedėti ir dirbti nuo 8-5. Turėsite laisvą grafiką, tačiau kartais gali tekti dirbti ir daug ilgiau nei samdomame darbe.

Trūkumai

Didelė konkurencija: internetinėje prekyboje yra labai didelė konkurencija. Jums gali tekti kovoti su daugybę kitų pardavėjų, siekiančių pritraukti tas pačias klientų grupes. Todėl šioje vietoje labai svarbų vaidmenį atlieka marketingas.

Pristatymo iššūkiai: prekių pristatymas gali būti iššūkis, ypač jei veikiate globalioje rinkoje. Jums reikės tinkamai organizuoti pristatymo procesą, kad užtikrintumėte gerą kainą ir efektyvų prekių pristatymą klientams.

Turite turėti aukštą toleranciją stresui : klientai gali būti pikti, reikalauti kartais neįmanomų dalykų. Todėl labai svarbu visus darbus atlikti teisingai ir sugebėti bendrauti diplomatiškai.

Nepastovios technologijos: technologijos, kurios naudojamos internetinėje prekyboje, nuolat kinta, todėl turėsite mokėti ir sugebėti prisitaikyti, kad "neiškristumėt" iš rinkos.

Taigi...

Fizinė produktų prekyba yra dar vienas ir sakyčiau populiariausias būdas užsidirbti internete, tačiau privalote labai gerai išgryninti savo idėją, kainodarą ir pačią rinką. Nes labai dažnai susiduriu su žmonėmis, kurie turi internetines parduotuves ir negeneruoja pelno tik todėl, kad turi blogai sudeliotą kainodarą, kuri neleidžia jiems leisti mokamos reklamos ir pasiekti daugiau auditorijos.

čia tu dabar...

Jei nori to išmokti step-by-step

0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Scroll to Top